Paprasti grožio triukai

Kiekviena moteris svajoja apie ilgus žvilgančius plaukus, skaisčią ir lygią veido odą, nepriekaištingai sutvarkytus ir tvirtus nagus, putlias lūpas ir daugelį kitų dalykų, leidžiančių pasijusti gražiai. Dėl grožio moterys daro įvairiausius ir keisčiausius dalykus, tikriausiai dėl to ir sakoma, jog „Grožis reikalauja aukų…“. Visos nori būti gražios, tam pasitelkiamos įvairiausios priemonės ir triukai. Tikriausiai kiekviena moteris turi keletą paslapčių, padedančių atrodyti nepriekaištingai. Žinant, jog tai svarbu visoms moterims, štai keletas grožio triukų, kurie paprasti, tačiau efektyvūs.

  • Ilgai džiūstantis nagu lakas. Dažnai tenka susidurti su problemomis, kuomet reikia skubėti, tačiau nagų lakas vis dar nenudžiuvęs. Žinoma, dabar galima įsigyti įvairių nagų lakų, kurie džiūsta itin greitai, tačiau jei tokių produktų tuo metu nėra, paprasčiausiai reikia rankas panardinti į ledinio vandens vonelę. Šaltis padės nagų lakui greičiau nudžiūti.
  • Sunkiai nuo nagų pašalinami blizgučiai. Kartais savo nagučius norisi papuošti blizgiu nagų laku, nagų lakas su blizgučiais ypač tinka šventėms. Tačiau, nors blizgučiai ir atrodo šventiškai, juos labai sunku pašalinti nuo nagų. Norint tai padaryti paprasčiau, vietoj įprastinio vatos diskelio, rekomenduojama naudoti gabalėlį veltinio. Jo pagalba blizgučiai pašalinami greitai ir lengvai.
  • Nepavyksta tinkamai pasmailinti akių arba lūpų pieštuko. Kai kurie pieštukai labai minkšti, todėl juos pasmailinti gana sunku. Tam yra vienas puikus triukas. Prieš smailinant pieštukus, maždaug valandai juos reikia palikti šaldytuve. Išbandytas ir tikrai efektyvus būdas, tinkamai pasmailinti reikiamus pieštukus.
  • Akių makiažą galima nuvalyti lengviau. Įprastai akių makiažui pašalinti naudojamas akių makiažo valiklis, tačiau norint geriau nuvalyti, o tuo pačiu ir pamaitinti akių srities odą, rekomenduojama ant akių makiažo valikliu suvilgyto vatos diskelio užlašinti keletą lašų kokosų aliejaus. Telieka užmerkti akis ir lengvai pašalinti makiažą. Akių sritis bus ne tik nuvalyta, tačiau ir pamaitinta, kokosų aliejus pasižymi daugeliu naudingu savybių, ypač grožiui.
  • Drėkinamasis veido kremas puikiai tinka ir kojų priežiūrai. Kartais nutinka taip, jog naujas veido kremas ne visuomet pateisina lūkesčius ir paprasčiausiai netinka odai. Jokiu būdu nereikia jo išmesti. Žinoma, galima jį padovanoti mamai arba draugei, tačiau taip pat jis gali puikiai tarnauti ir pėdoms. Pieš einant miegoti palepinkite savo pėdas drėkinamuoju kremu. Ryte pėdos bus minkštos ir švelnios.
  • Maišeliai po akimis. Tai labai nemalonus dalykas, norint to išvengti, iš vakaro įdėkite du paprastus šaukštus į šaldytuvą. Ryte su šiais šaukštais reikia švelniais, sukamaisiais judesiais masažuoti odą po akimis. Tokiu būdu sumažės maišeliai ir rytinis patinimas.
  • Nepageidaujamas pagurklis. Pagurklis, dažnas moterų košmaras. Norint jo atsikratyti, turint laisvo laiko rekomenduojama su valgomuoju šaukštu masažuoti nepageidaujamą pagurklį. Atliekant tai reguliariai, rezultatas tikrai bus pastebimas.

Grožio triukai moterims reikalingi kaip oras. Daugelis moterų turi slaptų triukų, kurių neišduoda net geriausioms draugėms. Čia pateikti keli triukai, kurie plačiai naudojami ir tikrai efektyvūs. Tikėtina, jog pasinaudojus šiais triukais, tikrai bus galima mėgautis norimu rezultatu. Grožis tai viena pagrindinių jėgų, moterims jis ypač svarbus. Moteris yra dailioji lytis, todėl iš jų nuolat reikalaujama atrodyti nepriekaištingai. Dėl įtempto grafiko ir kitų dalykų, ne visuomet atsiranda laiko grožio procedūroms ir kitiems grožio ritualams, todėl greiti grožio triukai tikrai labai naudingi, norint greito ir patikimo efekto. Kartais norint atrodyti gražiai, visai nereikia daug pastangų ar investicijų, pakanka tiesiog kelėto triukų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.