Natūralūs būdai balinti dantis

Akinanti šypsena, vienas tų dalykų, kurie iš karto patraukia aplinkinių dėmesį. Tai atrodytų paprastas dalykas, tačiau galintis padaryti labai daug. Gražūs ir sveiki dantys net ik traukia žvilgsnį, tačiau ir suteikia žavesio. Kai kurie žmonės turi baltus dantis tiesiog natūraliai, tokius jiems davė gamta, tuo tarpu kitiems, tenka ieškoti priemonių, padedančių baltinti savo šypseną. Net ir dažnas dantų valymas ne visuomet padeda. Išbandę visas priemones, paprastai žmonės nebemato kito varianto, kaip tik kreiptis į dantų balinimo specialistą.

Prieš apsilankant dantų balinimo kabinete, vertėtų išbandyti ir natūralias priemones. Kartais balinamosios dantų pastos, skalavimo skysčiai ir kitos priemonės nėra veiksmingos, tačiau į pagalbą pasitelkiant natūralias priemones, dažnai nustembama, jog pavyksta pasiekti norimą rezultatą. Taigi, keletas natūralaus dantų balinimo receptų:

  • Valgomosios sodos ir citrinos sulčių pasta. Soda, labai universali priemonė, turinti platų panaudoji spektrą. Dantų balinime, soda taip pat efektyvi. Norint balinti dantis šiomis priemonėmis, reikia kelių arbatinių šaukštelių kepimo miltelių ir tiek citrinos sulčių, kad pasidarytų vientisa masė. Šia mase reikia išsivalyti dantis, galima juos palikti išteptus šia mase keletą minučių, taip bus pasiektas geresnis rezultatas. Galima sodą sumaišyti ir su vandeniu, tuomet šį mišinį galima palaikyti ilgiau. Baigę valyti dantis, gerai juos išskalaukite. Procedūrą galima kartoti keletą kartų per savaitę. Po valgio, burną galima praskalauti sodos ir vandens mišiniu, taip dar labiau sustiprinsite balinamąjį efektą.
  • Kokosų aliejus. Tai priemonė, naudojama ir grožiui, ir maistui, ir sveikatai. Dantų balinimui kokosų aliejus taip pat kuo puikiausiai tinka. Kai kurie jau senai pamėgę šią natūralią balinimo priemone, kitiems tai visiškai naujas dalykas. Kokosų aliejų dantų balinimui galima naudoti ir vieną. Tereikia juo ištepti dantis ir palaikyti maždaug 5 minutes. Paskui rekomenduojama dantis išskalauti šiltu vandeniu. Kokosų aliejų galima naudoti ir su įprasta dantų pasta, tiesiog valantis dantis, užlašinti keletą lašų kokosų aliejaus ir išsivalyti dantis. Kadangi tai natūrali priemonė, ją galima naudoti kasdien. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir įprastos dantų pastos. Be to, kokosų aliejus pasižymi ne tik balinamuoju efekt, tačiau taip pat antibakterinėmis savybėmis, todėl jis naudingas ir dantenoms.
  • Braškių, druskos ir valgomosios sodos šveitiklis. Tai dar vienas mišinys, balinantis dantis. Braškėse gausu vitamino C, todėl tai veiksminga priemonė, pašalinanti dantų apnašas. Druska veikia kaip šveitiklis, pašalinantis maisto likučius ir kitus nešvarumus, na o soda sustiprina veikliąsias medžiagas ir užtikrina visapusišką švarą. Norint pasigaminti šį mišinį, reikia sutrinti 2 dideles braškes ir sumaišyti jas su žiupsneliu jūros druskos bei puse šaukštelio valgomosios sodos. Viską gerai išmaišyti. Šia mase, švelniais sukamaisiais judesiais valyti dantis. Stenkitės valyti švelniai, kadangi sudėtyje yra granulių, kurios stipriai trinant gali pažeisti dantų emalį. Nors braškės asocijuojasi tik su geru skoniu ir vasara, jos tinka ir grožio procedūroms, taigi tokiu šveitikliu šveičiant dantis, galima visai greitai turėti baltesnę šypseną.

Nors šie būdai kai kam gali pasirodyti neveiksmingi arba neverti gaištamo laiko, išties juos išbandžius, rezultatas maloniai nustebins. Žinoma, apsilankyti pas stomatologą yra greičiau ir paprasčiau, tačiau tai kainuoja gana brangiai, o vienos procedūros taip pat nepakanka. Taigi, pirmiausia vertėtų išbandyti natūralias priemones, na o jei jos taip pat negelbsti ir nesuteikia dantims baltumo, tuomet galima kreiptis į dantų balinimo specialistą. Svarbiausia kartoti procedūras reguliariai, po vieno karto norimo rezultato tikrai nebus, tačiau nuoseklus procedūrų atlikimas, padės išgauti norimą rezultatą. Šypsena, tai vienas stipriausių ginklų, kuriuo galima nuginkluoti net didžiausius paniurėlius. Taigi, nereikia nustoti šypsotis, tereikia atlikti keletą natūralių procedūrų ir toliau puošti pasaulį gražia ir sveikai atrodančia šypsena.