Natūraliai ilgos blakstienos

Tobulos ir ilgos blakstienos, kiekvienos moters svajonė. Deja, ne visas moteris gamta apdovanojo ilgomis blakstienomis, todėl daugeliui tenka ieškoti kitų būdų ar priemonių, padedančių išgauti ilgų blakstienų efektą. Vienoms padeda ilginamąjį efektą turintys blakstienų tušai, kitoms tenka klijuoti arba net prisiauginti dirbtines blakstienas. Tikriausiai dauguma sutiks, jog natūralus grožis visuomet yra labiausiai vertinamas. Net jeigu gamta ir neapdovanojo ilgomis blakstienomis, atliekant kai kuriuos grožio ritualus ir šiek tiek daugiau dėmesio skiriant būtent blakstienoms, galima pasiekti visai neblogų rezultatų ir išgauti pakankamai gerą efektą.

Savo plaukais ir oda rūpintis jau yra įprasta, puoselėjant plaukus ir odą, plaukai tampa ilgi, žvilgantys ir stiprūs, o oda skaisti ir jaunatviška. Lygiai taip pat, įdedant šiek tiek pastangų, galima natūraliai pailginti blakstienas. Tai nėra sudėtinga, tačiau reikia kantrybės, nes rezultatai gali pasimatyti tik po keleto mėnesių, tačiau, laukti tikrai verta. Parduotuvėse galima įsigyti specialių priemonių, ilginančių blakstienas, bet dauguma jų, tik reklaminis triukas. Iš tiesų, blakstienas galima ilginti ir natūraliomis priemonėmis. Taip daug paprasčiau ir efektyviau. Tereikia pasinaudoti šiais patarimais:

  • Kiekvieną vakarą kruopščiai nuvalykite akių makiažą. Taip kaip kas vakarą nuvalote įprastą makiažą, taip pat nuvalykite ir akis. Kasdien tušu dažomos blakstienos apsunksta, praranda gyvybingumą ir spalvą. Todėl, bent nakčiai reikia leisti blakstienoms pailsėti. Blakstienas valykite švelniai, jos gana greitai iškrenta, tačiau reikia ilgai laukti, kol vėl atauga. Plaukai auga gerokai greičiau. Taigi, pasistenkite valydamos blakstienas jų stipriai netrinti.
  • Alyvuogių aliejus. Kas vakarą, nuvalius makiažą, rekomenduojama blakstienas patepti alyvuogių aliejumi, tai natūrali priemonė, puikiai tinkanti puoselėti grožiui. Alyvuogių aliejus stiprina, o taip pat, skatina blakstienų augimą.
  • Ricinos aliejus. Natūralūs aliejai, itin geri grožio draugai. Blakstienoms puikiai tinka alyvuogių aliejus, tačiau, taip pat gerai žinoma priemonė, skatinanti blakstienų augimą yra ir ricinos aliejus. Šiuo aliejumi taip pat galima patepti blakstienas nakčiai. Galima pamaišyti keletą aliejų, pavyzdžiui, sumaišius alyvuogių ir ricinos aliejus bei užtepus šį mišinį ant blakstienų, rezultatas bus dar geresnis. Tiesa, tai reikia daryti reguliariai, nepakanta vienos procedūros, todėl, patartina tai kartoti kas vakarą. Greitai tai tampa maloniu ir įprastu ritualu.
  • Natūralus vazelinas ir žaliosios arbatos lapeliai. Šios priemonės taip pat skatina blakstienų augimą. Svarbiausia rūpintis ir maitinti blakstienas, jos, taip pat kaip ir kitos kūno dalys, reikalauja priežiūros. Išmirkius žaliosios arbatos lapelius, galima juos uždėti ant blakstienų ir šiek tiek palaikyti, tai tartum raminamasis kompresas, kuris ne tik nuramins akis, tačiau ir stiprins pačias blakstienas ir skatins jų augimą. Natūralus vazelinas, taip pat pasižymi savybėmis, kurios suteikia gyvybės blakstienoms ir padeda joms augti stipresnėms.
  • Mityba. Grožiu reikia rūpintis ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Mityba labai svarbi grožio ir sveiko gyvenimo dalis. Reikia valgyti daug šviežių daržovių, vaisių, taip pat racione turi būti kiaušinių, mėsos, žuvies, bei kitų baltyminių produktų. Nepamirškite papusryčiauti! Ir nesistenkite būti pernelyg lieknos. Kūnas reikalauja vitaminų, kurie svarbūs gerai savijautai ir grožiui. Nuolat marinant save badu ir negaunant pakankamai reikalingų medžiagų, nukenčia ir grožis. Plaukai praranda spindesį, veido oda darosi išblyškusi, blakstienos lūžinėja. Todėl, labai svarbu su maistu gauti pakankamai vitaminų.

Natūralūs produktai yra tokie pat, o kartais netgi labiau veiksmingi, nei tie, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse. Žinoma, galima išbandyti ir kitas priemones, tas, kurias siūlo žinomi gamintojai, o galbūt rekomendavo draugė. Vis dėlto, kad ir kokias priemones naudotumėte, jas reikia naudoti nuolatos, tik taip bus pasiektas norimas rezultatas. Kadangi blakstienos auga gana lėtai, reiki apisišarvuoti kantrybe. Net ir pastebėjus malonius pokyčius, nereikia sustoti. Lepinkite savo blakstienas nuolatos, taip galėsite jomis džiaugtis ištisus metus.