Mitai apie grožį

Apie grožį tenka girdėti gana nemažai snabblån. Dar vaikystėje, mamos ar močiutės kala į galvas įvairiausius dalykus ar patarimus, kuriais naudojamasi ir suaugus. Per televiziją, internete bei kituose informacijos šaltiniuose, taip pat galima išvysti įvairiausių dalykų apie taip garbinamą grožį. Deja, ne viskas ką matome ir girdime yra tiesa. Kai kas yra tiesiog mitai. Kad daugiau netektų naudotis bevaisiais patarimais ar priemonėmis, pateikiamas sąrašas dažniausiai girdimų mitų, kurie visai nėra tiesa smslån med betalningsanmärkning.

  • Tik kartais naudojant karštus plaukų formavimo įrankius, nereikalinga apsauga. Deja, net ir ne dažnas karštų formavimo įrankių, tokių kaip plaukų tiesinimo žnyplės, plaukų džiovintuvas ir kiti naudojimas, kartu nenaudojant ir nuo karščio apsaugančių priemonių, gali pažeisti plauką. Taigi, net ir retai tiesinant, džiovinant ar kitaip formuojant plaukus, rekomenduojama naudoti apsaugines priemones nuo karščio.
  • Skutant plaukelius, jie atauga storesni. Iš tiesų, tai gryniausias mitas. Tiesiog, ataugę plaukeliai paprastai būna labai trumpi, nes netrukus jie vėl pašalinami. Būtent dėl trumpumo, jie atrodo storesni ir aštresni, deja tai tik apgaulė, pabandžius paauginti plaukelius kiek ilgiau, paaiškėtų, jog jie atauga tokie pat, o gal net plonesni ir švelnesni nei anksčiau.
  • Prie ilgai naudojamo to paties šampūno, plaukai pripranta, todėl jis nebe toks efektyvus. Tai taip pat mitas. Nors rekomenduojama reguliariai keisti šampūnus, tačiau galima naudoti ir tą patį. Pastebėjus, jog plaukai nebeatrodo taip kaip anksčiau, nereikia kaltinti šampūno. Dėl to gali būti kaltos blogos oro sąlygos, vėjas, vitaminų trūkumas, stresas ar net kitos plaukų priežiūros priemonės. Galima plaukus palepinti natūralia plaukų kauke, tam puikiai tinka natūralūs aliejai, kiaušiniai, majonezas, taip pat, kartą per savaitę naudoti kitą šampūną, tačiau nebūtina visiškai atsisakyti jau pamėgto šampūno. Tiesiog reikia paieškoti ir kitų priežasčių.
  • Naudojant tam tikras plaukų priežiūros priemones, galima išvengti plaukų galiukų lūžinėjimo ar šakojimosi. Jokia plaukų priežiūros priemonė, visiškai neapsaugo nuo lūžinėjimo ir šakojimosi. Geriausia priemonė – reguliarus plaukų galiukų kirpimas.
  • Reguliarus plaukų galiukų kirpimas, padeda plaukams augti greičiau. Yra ne visai taip. Reguliariai pakerpami plaukai atrodo sveikiau r gražiau, tačiau tai negarantuoja, jog jie greičiau augs. Plaukų augimą lemia daugybė dalykų, todėl reikia naudoti įvairias priemones, bei stiprinti organizmą iš vidaus.
  • Visi natūralūs produktai yra veiksmingi. Natūralūs produktai tikrai naudingi odai ir plaukams, tačiau kaip ir kiti produktai, jie gali kelti tam tikras alergijas ar paraudimus, o tai rodo, jog ne visos priemonės tinkamos visiems odos tipams. Taigi, prieš bandant įvairias natūralias veido, plaukų ar kūno kaukes, rekomenduojama pirmiausia išbandyti jas ant mažo odos lopinėlio. Jei tai nekelia neigiamų odos reakcijų, vadinasi, produktai tinkami naudoti.
  • Sutrupėję skaistalai ar akių šešėliai – nebetinkami naudoti. Tai visiška netiesa, dažnai šešėliai ar skaistalai nukrenta ir suskilinėja, tačiau tai nereiškia jog jie nebetinkami naudoti. Jei taip būtų, tektų išleisti krūvas pinigų. Tereikia įlašinti keletą lašų alkoholio, viską sumaišyti ir išlyginti. Išdžiuvusi masė, vėl tinkama naudojimui.

Pasirodo, net ir dažnai girdimi patarimai, gali būti klaidingi. Tačiau perskaičius šiuos mitus, nebekartosite klaidų ir galėsite patarimais pasidalinti su draugėmis ar kolegėmis. Tegul kuo daugiau moterų žino, jog kartais jų įsitikinimai arba naudojami grožio triukai visai neveiksmingi. Verta apie tai kalbėtis, nes taip galima sužinoti daug naudingų dalykų ir pagerinti jau turimas žinias apie grožį, jo puoselėjimą ir saugojimą smslån utan ränta.