Kokosų aliejaus nauda plaukams

Kokosų aliejaus panaudojimas išties platus. Jis gali būti naudojamas ir maisto gamyboje ir puoselėjant grožį. Tai universalus preparatas gaunamas iš gamtos. Grožio industrijoje kokosų aliejus itin vertinamas ir priskiriamas prie geriausių aliejų bei grožio puoselėtojų. Paprastai tai kietos konsistencijos aliejus, tačiau tarp pirštų jis suskystėja ir tampa tinkamas naudoti.

Kokosų aliejus pasižymi begale naudingų savybių odai ir plaukams. Anksčiau kokosų aliejų labiau naudodavo tropinėse šalyse, Okeanijoje, Pietų Azijoje. Šiandien jis populiarus ir prieinamas visame pasaulyje. Daugelis mano, jog kokosų aliejus tinkamas tik maisto gamybai, nes yra riebus, o be to, pasižymi maloniu kokosų aromatu. Virtuvėje jis tikrai labai naudingas, tačiau rūpinantis savo grožiu taip pat reikėtų pasinaudoti šio nuostabaus aromato aliejaus teikiama nauda. Šis aliejus pasižymi įvairius uždegimus malšinančiu poveikiu, taip pat turi antibakterinių ir antivirusinių savybių, puikiai drėkina bei minkština odą, todėl gali būti naudojamas labai plačiai.

Toms, kurios nori žvilgančių, švelnių ir ilgų plaukų – kokosų aliejus, viena geriausių priemonių, padėsiančių pasiekti norimą rezultatą. Yra nemažai receptų ir plaukų kaukių, kurių sudėtyje galima rasti kokosų aliejaus, tačiau pats paprasčiausias būdas, tai išsitepti plaukus natūraliu kokosų aliejumi ir eiti miegoti. Ryte telieka išsitrinkti plaukus. Po šios procedūros plaukai tampa pastebimai švelnesni, žvilgantys ir kaip daugelis mėgsta sakyti, atrodo jog yra tiesiai iš salono. Tokią procedūrą rekomenduojama naudoti keletą kartų per savaitę. Taip pat kokosų aliejumi galima tepti plaukų galiukus, plaukai apsaugomi nuo lūžinėjimo, galima naudoti ir kaip kondicionierių. Tik nereikėtų persistengti ir naudoti aliejų saikingai, nes jis gan riebus, todėl užtepus jo daugiau, plaukai gali atrodyti sulipę. Kokosų aliejus ne tik suteikia žvilgesio ir skatina plaukų augimą, tačiau taip pat drėkina galvos odą ir plaukus. Dėl antibakterinių savybių, naudojant kokosų aliejų, galima apsisaugoti nuo nepageidaujamų parazitų, kaip pavyzdžiui utelės, be to, tai puiki priemonė nuo pleiskanų. Kokosų aliejaus sudėtyje esantys vitaminai skatina plaukų augimą, bei padeda jiems augti stipresniems ir storesniems.

Kokosų aliejų galima naudoti vieną, tačiau galima jį maišyti ir su kitais aliejais. Puikių rezultatų galima pasiekti naudojant kokosų ir ricinos aliejų. Tokiu mišiniu išteptus plaukus reikia palaikyti keletą valandų, arba geriausiai, per naktį. Plaukai greičiau auga, mažiau lūžinėja, tampa tvirtesni. Taip pat kokosų aliejus gali būti naudojamas ir su alyvuogių aliejumi. Alyvuogių aliejaus sudėtyje taip pat yra gausu vitaminų, kurie naudingi plaukams. Varijuoti aliejais galima labai plačiai, įvairesniems aromatams, bei stipresniam poveikiui išgauti, kokosų aliejus gali būti maišomas su eteriniais aliejais. Naudojant kokosų aliejų, plaukai tampa sveiki ir gražus. Kokosų aliejus puikiai tinka ir toms, kurios turi sausus plaukus, plaukai tampa sudrėkinti, ima žvilgėti ir tampa švelnūs.

Apie kokosų aliejaus naudą galima kalbėti labai daug, tai tikrai stebuklinga priemonė, kurią pabandžius, nebegalima sustoti. Malonus aromatas, gydomosios savybės, vitaminai ir tvirti bei žvilgantys plaukai, visa tai telpa kokosų aliejaus indelyje. Dvejojančioms įsigyti šį aliejų ar ne, reikėtų suskubti. Plaukus reikia maitinti ir puoselėti nuolat, o ypač šaltuoju sezonu. O dabar, žinant, jog šis aliejus pasižymi begale naudingų savybių, jį turėti savo grožio lentynėlėje tiesiog privalu. Be to, įsigijus šį aliejų galima ir sutaupyti, nes aliejus atstoja plaukų kaukę, kondicionierių ir balzamą, todėl turint tik šią priemonę, jos visiškai pakanka, norint sukurti tobulų plaukų efektą.