Kaip kovoti su besielektrinančiais plaukais?

Atvėsus orams, daugelis merginų ir net vaikinų skundžiasi besielektrinančiais plaukais. Tai gana nemalonu ir kelia nemažai problemų. Visa tai įtakoja atvėsęs oras ir drėgmės trūkumas. Nors savo plaukais reikia rūpintis nuolat, atvėsus orams, jų priežiūrai reikia skirti dar daugiau dėmesio. Tai nereiškia, jog turite sugaišti daugiau laiko, tačiau verta pasirinkti tinkamas priemones, taip apsaugosite savo plaukus ir jie atrodys nepriekaištingai.

Kai kurie mano, jog besielektrinantys plaukai, tai tik ilgų plaukų savininkų problema, tačiau taip nėra. Su šia problema gali susidurti ir turintys trumpus plaukus. Kaip su tuo kovoti? Štai keletas patarimų, padėsiančių išvengti besielektrinančių plaukų.

  • Tinkamos plaukų šukavimo priemonės. Vietoj plastmasinių šukų, naudokite metalines. Metalinės šukos sugeria elektrą, todėl plaukai mažiau elektrinasi, nes elektra pirmiau perduodama šukoms. Taip pat galima naudoti guminius plaukų šepečius arba šukas, jie taip pat yra geresni nei plastmasiniai. Medinės šukus, taip pat puiki alternatyva, medinėmis šukomis ne tik sušukuojami plaukai, apsisaugoma nuo elektrinimosi, bet taip pat ir masažuojama galvos oda, o tai teigiamai veiki plaukų augimą.
  • Plaukus nusausinkite popieriniu rankšluosčiu arba marškinėliais. Jie švelnesni ir nepažeidžia plauko. Be to, rankšluosčiu ar kitomis priemonėmis tik nusausinkite plaukus, bet jų netrinkite. Trinant plaukus jie tampa pažeidžiami, o tai prisideda ir prie to, jog plaukai ima elektrintis.
  • Drėkinančios priemonės. Plaukus būtina nuolat drėkinti, kuomet plaukai išsausėja jie ima elektrintis, praranda žvilgesį, ima skilinėti ir pan. Drėkinkite plaukus ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Rekomenduojama gerti daug vandens. Taip pat naudoti drėkinamuosius šampūnus, kondicionierius, įvairias drėkinančias kaukes ir kitas priemones, apsaugančias plaukus nuo išsausėjimo.
  • Naudokite plaukų kondicionierių. Plaukų kondicionierius, taip pat gali padėti išvengti elektrinimosi. Tačiau reikia pasirinkti tinkamas priemones, tinkančias jūsų plaukų tipui. Rekomenduojama kondicionierių naudoti kasdien. Purškiamas kondicionierius neapsunkina plaukų, tačiau juos sudrėkina ir apsaugo nuo elektrinimosi. Priešingai nei naudojant kondicionierių, plaukus trinkti rekomenduojama ne dažniau nei kas antrą dieną. Kai kurių plaukai reikalauja būti ištrinkti kiekvieną dieną, tačiau tai labai sausina plauką ir sutrikdo normalią plauko pusiausvyrą, bei skatina riebalavimąsi.
  • Natūralūs aliejai. Turint laisvo laiko, plaukus rekomenduojama palepinti natūraliais aliejais. Tam puikiai tinka kokosų, argano, alyvuogių aliejai. Tiesiog ištepkite plaukus, palaikykite juos apie valandą, galima ir per naktį, o paskui ištrinkite. Plaukai taps pamaitinti ir atrodys sveikesni.
  • Plaukų kaukės. Plaukų kaukės taip pat gelbsti plaukus įvairiose situacijose. Galima naudoti jau pagamintas ir parduotuvėse įsigytas kaukes, arba galima jas pasigaminti namie iš natūralių produktų. Pastarosios yra efektyvesnės ir naudingesnės plaukams.
  • Drėkinkite patalpas. Atvėsus orams, paprastai patalpose išsausėja oras, todėl rekomenduojama jį drėkinti. Yra specialūs oro drėkintuvai, kurie drėkina orą ir taip apsaugo plaukus bei odą nuo išsausėjimo.

Būdai gana paprasti, tačiau efektyvūs. Neužtenka vien išsitrinkti plaukų, reikia naudoti ir papildomas priemones. Plaukai, tai vienas svarbiausių puikios išvaizdos atributų, todėl jais reikia rūpintis nuolat. Ypač atvėsus orams. Įsielektrinę plaukai tikrai nėra malonus dalykas, o be to atrodo nepatraukliai, minėtos priemonės padės to išvengti, bei sustiprins plaukus nuo šaknų iki galiukų. Jei negalite rasti tinkamų priemonių, patartina pasitarti su savo kirpėja ar plaukų stiliste, kuri patars, kurios priemonės jūsų plaukų tipui yra tinkamiausios. Svarbiausia yra rūpintis savo plaukais, tinkamai prižiūrimi plaukai nesielektrins, atrodys sveikai bei patrauks aplinkinių dėmesį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.credit247.ro.